ALBINOI

MENU

o nas

 

Właścicielem serwisu jest firma RS Travel Worldwide Sp. z o.o., w skład której wchodzą dwa portale o charakterze turystycznym. ALBINOI jest portalem skierowanym do polskich, niemieckojęzycznych i anglojęzycznych turrystów poszukujących noclegów w Chorwacji jak również noclegów w Polsce. W następnych latach funkcjonowania firma ma zamiar rozszerzyć ofertę na inne kraje europejskie. Spółka jest finansowana w 100% z polskiego kapitału.

 

Za pośrednictwem serwisu Albinoi, turyści mogą znaleźć informacje dot. pełnej oferty noclegowej w wybranym kraju. Oferta nie jest w żaden sposób ograniczana przez serwis. Wszystkie pełne dane obiektów dostarczane są przez ich właścicieli, a kompletność danych nie jest uzależniona od opłacenia abonamentu, co pozwala na pokazanie pełnej oferty, a nie tylko wybranych obiektów. Użytkownicy serwisu mogą bezpośrednio skontaktować się z obiektem, bez konieczności pośrednictwa serwisu.

 

Użytkownicy znajdą w sewisie noclegi w Chorwacji, a także noclegi w Polsce. W ofercie znajdują się też tanie noclegi nad morzem i tanie noclegi w górach. Polecamy się na przyszłość! Szukaj noclegów z Albinoi, a Twoje wakacje w Chorwacji lub urlop w Polsce będą niezapomniane.

 

Pozdrawiamy, Team Albinoi

 

Serwis jest prowadzony przez spółkę RS Travel Worldwide Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku pod adresem ul. Dmowskiego 3, 80-243 Gdańsk, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy 0000550816, posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP PL9571077779 oraz numer statystyczny REGON 361124159, o kapitale zakładowym w wysokości 5.000,00 złotych.