ALBINOI

MENU

BLOG

CHORWACJA ? Tylko na własną rękę !

16.04.2016

Chorwacja : zachwycające krajobrazy, krystalicznie czyste morze, niezliczona ilość zabytków, dziewicze wysepki - a to wszystko tak blisko. Czasami wystarczy 10 godzin jazdy aby znaleźć się w raju.

Chorwacja : zachwycające krajobrazy, krystalicznie czyste morze, niezliczona ilość zabytków, dziewicze wysepki - a to wszystko tak blisko. Czasami wystarczy 10 godzin jazdy aby znaleźć się w raju.
Jeżeli chcesz poczuć prawdziwy chorwacki klimat, a do tego zaoszczędzić trochę pieniędzy to nie ma lepszego sposobu na Chorwację, niż dojazd własny.
Biura podróży prześcigają się w ofertach ale żadna nie zapewni Ci wolności, tak szerokiego wyboru obiektów noclegowych w niezwykle atrakcyjnych cenach i możliwości zobaczenia tego co tak na prawdę Cię interesuje, a nie tylko tego co zostało już narzucone- sztampowych chorwackich atrakcji.

W internecie pod hasłem Chorwacja możemy wyszukać niezliczoną ilość rożnego rodzaju apartamentów, hoteli czy też prywatnych kwater. Jednym z najlepiej rozwijających się portali z bazą noclegową i co ważne udostępniający bezpośrednie namiary do hotelarza jest www.albinoi.com
Po zarezerwowaniu hotelu/ apartamentu wystarczy napełnić już tylko bak do pełna, spakować walizki i cieszyć się wakacjami.

Więcej na temat